AktualnościAktualności Biblioteka

Dnia 7 marca na przedpołudniowym spotkaniu gościliśmy grupę przedszkolaków z Przedszkola Miejskiego z p. Anną Karaś, Dorotą Konior oraz Patrycją Konior. W pierwszej kolejności maluchy wysłuchały bajeczki „Franklin i książka z biblioteki”. Tytułowy żółwik wpadł w tarapaty, ponieważ zgubił wypożyczoną w bibliotece książkę. Cała historia zakończyła się jednak szczęśliwie. Książka się odnalazła. Następnie rozwinęła się głośna dyskusja na temat szanowania wypożyczonych książek, podczas której stwierdziliśmy, że wszystkie książeczki, a w szczególności te z biblioteki, trzeba szanować i odkładać zawsze na swoje miejsce.
Kiedy każdy już grzecznie zajął miejsce przy stoliku, dzieci zabrały się za kolorowanie obrazków z postacią żółwika, które upiększą naszą Bibliotekę.
Na zakończenie nasi mali goście zrobili nam miłą niespodziankę, składając życzenia z okazji Dnia Kobiet i wręczając piękną laurkę. Serdecznie dziękujemy.

Zajęcia z przedszkolakami zawsze sprawiają nam mnóstwo radości.